Чому не варто сперечатися про політику

Уявіть собі , що ви любите чай. І ваш друг дуже любить чай , але інший , не такий , який любите ви . Він п’є пуер , а ви чорний і тільки без цукру. Тому всі , хто п’ють чорний чай з цукром , викликають у вас роздратування. А пуер на ваш смак здається вам гидотою. Ну як можна це пити ? ! Інша справа – чорний чай : аромат , відтінки , фортеця , підбадьорливі ноти смаку … Краса яка ж ! Але ні: ось приходить до вас в гості ваш друг , і знову йому доводиться заварювати цей безглуздий псевдо- чай.

800x600_W0tVRPssY0cVptz4oV1y

Ви ж знаєте краще за всіх , що чай буває тільки чорним і тільки без цукру , решта – просто жалюгідний компроміс для слабаків і лібералів ; справжні російські мужики п’ють чорний чай , а не всяку ліберастичну фігню , типу пуеру , латте , ще б фрапучіно попросив налити! Тьху ! І взагалі, та навіщо мені здався друг, який не поважає чорний чай ? ! Та хто він такий – наші предки століттями пили чорний чай! Вони воювали і пили справжній чорний чай! Вони , можна сказати , життя поклали , щоб у кожного була можливість випити чорного чаю. А тут , розумієш , ввели моду на всяку гидоту , на зразок пуеру , улуна , капучіно – фрапучіно . Це все згубний вплив Заходу , європейці тупо нав’язують нам свої псевдо- цінності , а ви купуєтеся на цю дешеву пропаганду замінників нашого якісного , міцного , чорного чаю. Як не нашого ? ! Як у Китаї росте? ! Це все підступи ворогів ! Чай завжди ріс в Грузії , і крапка! Що значить « Грузія –  не частина нашої країни» ? ! Так що , нам тепер і чай вже не пити ? ! А я завжди говорив , що спочатку вони змусять нас пити замість нормального чаю якусь гидоту , а потім введуть ювенальну юстицію і почнуть відбирати наших дітей ! І взагалі …

Стоп , стривайте ! Відставте чашку в сторону на пару хвилин і задумайтеся над тим , що тільки що з вами сталося. Замість того , щоб разом з другом за чашкою чаю обговорити якісь спільні інтереси і теми , ви вирішили затіяти сварку тільки тому , що вам подобається один сорт чаю , а йому – інший.

Політичні партії та громадські діячі (за рідкісним винятком , начебто Сталіна , Гітлера , лідерів ККК і нео- нацистів ) те саме, що сорти чаю. Комусь подобаються одні , комусь інші . Хтось активно підтримує певну політичну платформу , а хтось просто цікавиться політичною обстановкою в цілому.

А хтось (і впевнений , що у вас більше половини таких друзів і знайомих) не цікавиться політикою взагалі. Нав’язувати їм певний смак чаю неправильно і навіть грубо. Точно так само некоректно нав’язувати їм політичні погляди , симпатії і антипатії , навіть якщо ви самі гостро сприймаєте ту чи іншу політичну силу або програму.

Наступного разу , коли захочете поговорити про «правильність » одних суспільно-політичних поглядів і « досконалу неправильність» всіх інших – просто згадайте цю історію одного чаювання.Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар