Чому мрії не збуваються?

Це питання задає собі багато хто. Здавалося б, начебто працюєш, прагнеш, мрієш, а результату немає. Згодом розчаровуєшся і перестаєш мріяти, а фраза «мрії збуваються» – дратує. Чому ж мрії не збуваються – проблема в вас або мрія повинна залишатися мрією? Мрії не збуваються з 3 основних причин:

Неправильна мрія

Іноді ми хочемо того, що нам зовсім не потрібно. Доля нам робить послугу, не даючи того, що ми так хочемо, але ми не вміємо довіряти і вірити, що все на краще, і вперто продовжуємо хотіти.

Крім того, ваша мрія може бути кимось нав’язана (у глибині душі ви цього не хочете) або ж це і зовсім не мрія, а просте бажання, яке ми видаємо за мрію.

Бездіяльність в очікуванні дива

Ми мріємо про щось, але при цьому впевнені, що мрія збудеться якось сама по собі. І ми не докладаємо жодних зусиль для здійснення своєї мрії, сидимо і чекаємо дива. Але без ваших зусиль мрії не збутися. Почніть хоча б рухатися у напрямку до своєї мрії, ну або хоча б подивіться фільм “Секрет” і почніть візуалізувати.

Не помічаєте можливостей

Часто нам доля підносить можливості, які ігноруються нами або не помічаються. Ось один банальний приклад: мій знайомий давно і безуспішно шукає роботу в банківській сфері. Одного разу я запропонувала йому роботу фінансистом в меблевому бізнесі, звичайно ж, він відмовився. Коли я йому сказала, скільки отримують на тій роботі звичайні вантажники, він дуже зацікавився, але можливість вже втрачена.

Наприклад, ви давно мрієте про автомобіль, знаєте, яку хочете модель і колір. Але час іде, а ваша мрія так і залишається мрією. А причина цього, можливо, в тому, що ви відмовилися від роботи, тому що вона важка або припала на вихідні, а “нормальні люди” у вихідні не працюють .

Мріючи, не забувайте уважно дивитися на світ і не пропустіть можливості, які нам регулярно дарує життя.Tags: , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар