Чому чоловік приховує свої почуття?

У чоловіків більш розвинені узагальнення, логіка і сприйняття. Саме тому вони частенько приховують свої почуття, намагаються здаватися для оточуючих більш суворими і байдужими.

Багато чоловіків вважають, що емоційність властива «тільки серпанковим панночкам» і що це безсумнівна ознака слабкості. Ваш партнер любить тримати вас у невідомості?

images (2)

Розглянемо можливі причини такої поведінки:

– Він менш емоційний, ніж ви.

– Йому подобається підтримувати дурний міф про те, що дами потребують представників сильної статі більше, ніж чоловіки в жінках.

– На його поведінці позначаються відносини між батьками в сім’ї: батько не виражає свої почуття до матері, обережний у їх прояві.

– Вашого обранця з дитинства вчили бути стриманим, що приховує свої почуття, сильним і непереможним, самостійним і незалежним.

– Може бути, це наслідки розчарування в коханні як у почутті. Тут може позначатися минулий негативний досвід спілкування з дівчатами, спогади про яку-небудь драму в його житті: це може бути нерозділене кохання, зрада.

– Має тверде переконання, що чоловік у будь-якій ситуації повинен тримати себе в руках.

– Боїться того, що як тільки він покаже вам свої почуття, втратить здатність чинити опір, відразу потрапить під ваш вплив, стане «підкаблучником».

– Не хоче, щоб оточення – наприклад, компанія друзів – вважало його слабаком.

– Хоче створити у собі враження, що він і тільки він контролює ситуацію, йому здається, що жінки не поважають чоловіків, які проявляють слабкість або вразливість.

– Демонструючи свою байдужість, чоловік намагається таким способом підвищити інтерес жінок до своєї особи, а часто і підняти свою самооцінку.

– Багато чоловіків упевнені, що всі грубі «мачо» крутіші і, отже, привабливіші для слабкої статі.

– Він прагне керувати вами, задавати напрямок вашим відносинам.

– Підсвідомо він хоче залишитися вільним.

– Зовнішня холодність дозволяє йому відчувати себе в безпеці, в так званому «коконі», який захищає не тільки від різних посягань на його свободу, а й від власних страхів, комплексів і невпевненості в собі.Tags: , , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар