Бути красивою

Бажання дами бути прекрасною і доглянутою – це цілком природне її бажання, навіть потреба, адже ні для кого не секрет, що зовнішній вигляд відіграє величезну роль у побудові відносин з протилежною статтю, досить важливий і для ділових, партнерських зв’язків. Але основне – зовнішній вигляд безпосередньо пов’язаний із самооцінкою дами, рівень якої збільшується після ще одного відвідування косметологічного чи спа-салону. Вірний догляд за обличчям та тілом дозволяє зберегти ту красу, якою наділила нас природа.

th320x246-24508-349-_1_26_5

Існує величезна кількість салонів, косметологічних центрів, які готові посприяти жінці виглядати на всі 100. Вченими розроблені безліч методик, які сповільнюють процеси старіння. Вони орієнтовані на зменшення зморшок, стимуляцію обмінних процесів.

Час від часу з’являються труднощі незалежно від віку: виникають на обличчі й тілі пігментні плями, веснянки, купероз, маленькі зморшки біля очей. Метод фотоомолодження, застосовуваний косметологами, допомагає позбутися від осоружних утворень. Нерідко жінки вибирають разом з фотоомолоджуванням пілінг, мезотерапію, ін’єкції ботокс, розраховуючи отримати більший ефект. Наприклад, пілінг на базі фруктових, глікогелевих, ретиноєвої кислоти відлущує поверхневий шар шкіри, активізуючи обмінні процеси, процеси кровообігу, вони ж прискорюють синтез нових клітин. Підсумок – найсвіжіша і здорова шкіра обличчя.

Дами невпинно ведуть боротьбу з целюлітом. Косметологічний метод боротьби з даною проблемою – різні обгортання. Вони не тільки лише допомагають прибрати ненависний целюліт, але і омолоджують шкіру, тонізують її, сприяють відновлювальним діям.

Зараз зроблені всі умови для підтримки жіночої краси і здоров’я. Догляд за шкірою обличчя і тіла повинен бути системним, тому простіше довіритися фахівцям, адже, погодьтеся, ми лінуємося самі робити різні маски вдома, ефект же деяких знижується. Так що не варто забувати і про бабусині рецепти краси, адже вони перевірені часом.Tags: , , , ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар