Автозасмага: правила нанесення

Якось підслухала у хлопців такий термін, як “Пролісок в спідницях”. Обговорення йшло на тему, що сьогоднішні дами ще у весняну пору виглядають, як ніби з курорту. А ще років 20 тому деякі модниці лякали хлопців, надягаючи ранньою весною недовгі спідниці, і світячись блідо-синюшними ногами, поки на них не з’явиться 1-а засмага.

images (1)

Все-таки прихильниці білої аристократії попадаються не так і часто. Солярії не пустують. Можна в зимову пору всмак позасмагати. А хто більш багатший, хоч Новий Рік зустрічай на пляжі.

А якщо на солярій немає часу, на Кариби немає здатності, дачі теж немає? Тоді непоганим рішенням проблеми стане автозасмага.

Є гелі для душу, або ж молочко для тіла, які мають ефект засмаги. Вони діють не відразу. Шкіра стає “засмаглою” після використання протягом декількох днів.

Питання, як чудово засмагнути, вирішити досить просто. Маса порад знаходиться в жіночих журналах, майже всі з яких є онлайн. І ми раді поділитися з дорогими читачками якимись рецептами прекрасної засмаги.

Автозасмага дозволяє отримати стрімкий результат. Але пам’ятайте, що засоби автозасмаги нелегко нанести рівномірно вдома. Не наносіть їх перед важливими заходами. Тут можуть бути дві причини. По-перше, якщо ви хвилюєтеся, іншими словами ризик нанести засіб безуспішно, будуть плями і смуги. Друга причина виникає з першої. Не думаю, що буде приємно йти на важливу зустріч, коли виглядаєш, скажімо так, невдало. А що може бути гірше зіпсованого настрою.

Перед тим, як користуватися автозасмагою, прийміть душ. Тіло має бути очищено відмінно за допомогою гелю і мочалки. Лише це умова дозволить отримати рівномірний відтінок. Різні крем-гелі та ополіскувачі для тіла можуть залишатися на шкірі, тому їх застосування неприпустиме. Це зробить важче вбирання засобів для автозасмаги і може призвести до нерівномірного забарвлення. Прийнявши душ, насухо витріть шкіру.

Якщо ви виконуєте водні процедури, робіть їх до нанесення автозасмаги. Корисно за день до автозасмаги зробити пілінг, або скрабування. Нанесення на такі зони, як лікті, коліна, ділянки, схильні до завищеного лущення, автозасмаги може призвести до виникнення на них плям. Після скрабу і пілінгу такий ризик зменшується фактично до нуля.

Звичайні автозасмаги наносять, починаючи з пальців ніг, і поширюючи по всьому тілу. Так само і на руках від кінчиків пальців. Відкриті ділянки тіла вимагають особливої ​​ретельності і пильності. Від цього залежить, як ви будете виглядати.

Якщо у Вас автозасмага у вигляді спрея, його необхідно ретельно розмазувати відразу після розпилення. В іншому випадку велика можливість стати “плямистою”.Tags: , , , ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар