Atraci – безкоштовний доступ до 60 мільйонів пісень

У Мережі існує досить багато музичних програм і сервісів, що дають можливість потокового відтворення своїх каталогів. Проблема тільки в тому, що більшість з них не працюють в нашій країні, а інші вимагають за свої послуги трохи грошей. Тому ми не могли пройти повз додатки Atraci, яке надає безкоштовний доступ до більш ніж 60 мільйонів композицій.

Atraci – програма для Windows, Mac і Linux, яка допоможе вам отримати зручний і повністю безкоштовний доступ до величезного музичного архіву сервісу YouTube. При цьому основний упор робиться на зручний для користувача інтерфейс і швидкість пошуку потрібних треків.

1-520x313

Після установки і запуску додатка вас порадує його незвичайний дизайн, що відрізняється від звичного оформлення операційної системи. При старті ви побачите обкладинки найпопулярніших композицій на поточний момент. Одне клацання запускає відтворення треку, який вас зацікавив.

2

Якщо ж ви прийшли з бажанням послухати абсолютно певну музику, то можете ввести пошуковий запит, і додаток моментально видасть всі відомі йому треки цього виконавця. Враховуючи величезні розміри каталогу YouTube, можна з упевненістю сказати, що потрібну вам композицію ви знайдете абсолютно точно. З результатів пошуку ви можете сформувати власні плей-листи, які відображаються в лівій частині вікна програми.

Якщо ви хочете не тільки слухати, а й дивитися музичні кліпи, то можете розширити віконце попереднього на повний екран і перетворити Atraci в музичний відеоплеєр. Як запевняють творці програми, створені ними алгоритми спеціально відбирають з безлічі варіантів одного і того ж ролика тільки ті, які мають кращу якість картинки і звуку. Так що перегляд кліпів і прослуховування музики за допомогою Atraci точно принесуть вам задоволення.

Завантажити Atraci (натисніть)Tags: , , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар