8 маловідомих, але корисних сайтів для тих, хто любить подорожі

Почалося літо, напевно у багатьох з вас скоро відпустка; а хтось взагалі звільниться з обридлої роботи (або вирішить, що фріланс куди краще, ніж робота в офісі) і відправиться в довгу дорогу по різних країнах.

images

На той випадок, якщо ви хочете знати і отримати більше від тієї країни, в яку збираєтеся полетіти або поїхати, вам можуть знадобиться наступні 8 сайтів, які не надто «розпіарені» в інтернеті, але можуть допомогти сучасним мандрівникам.

1. Мitfahrgelegenheit.de – сайт, де ви можете знайти попутників, які їдуть до Німеччини (або збираються проїжджати через країну в рамках європейських подорожей).

2. Нolidaypad.net – сервіс пошуку житла в будь-якій країні світу для тих, хто любить подорожувати з фантазією і не любить зупинятися в банальних звичайних готелях. Як щодо підводних готелів, ночі в вігвамі або тижня в середньовічному замку? А може, вам до душі ночівля в плавучому будинку, старому бомбосховищі або в «літаючій тарілці»? Тоді вам точно підійде цей сайт!

3. Viamichelin.com – сервіс, де можна прокласти маршрут, порахувати витрати палива та ціну проїзду по платних дорогах, прикинути бюджет на ресторани і готелі, роздрукувати карту майбутньої поїздки і т.д.

4. Ryanair.com / en – сайт найбільшої бюджетної авіакомпанії, літаки якої літають по всій Європі. Особливість її в тому, що аварій на рейсах у цього перевізника із загибеллю пасажирів не було жодного разу. Крім замовлення квитків, ви можете також забронювати готель, взяти машину на прокат і замовити ряд інших дрібниць, пов’язаних з вашою поїздкою.

5. Сouchsurfing.org – реєстрація на цьому сайті дозволить вам за пару хвилин відшукати безкоштовне місце для ночівлі практично в будь-якому місті на Земній кулі. Любите одиночні подорожі, «тусовки» у нових незнайомих місцях і неординарних співрозмовників і просто цікавих людей? Вам сюди.

6. Neweuropetours.eu – сайт з безкоштовним туром від волонтерів. У рамках замовленого туру користувач по прибуттю в місто отримує 3-хгодинну пішу екскурсію по одному з найбільших міст Європи з оглядом визначних пам’яток. Мова екскурсії – англійська. Екскурсії пропонуються для Лондона, Единбурга, Дубліна, Амстердама, Берліна, Мюнхена, Гамбурга, Праги, Парижа, Мадрида і ряду інших міст.

7. Тouring.de – сайт для замовлення автобусних турів з Німеччини по всій Європі.

8. dontforgetyourtoothbrush.com – якщо ви часто забуваєте зібрати потрібні речі і дрібниці для поїздки, то цей сайт точно вам допоможе зібрати все, всіх і для всіх, щоб поїздка була без незручностей і втрат.

Читайте також:

А які маловідомі, але вкрай корисні для мандрівників сайти знаєте ви?Tags: , , ,

Category: Спорт і Відпочинок

Коментарі (0)

Залишити коментар