8 фактів про їжу, які підірвуть ваш мозок!

Сьогодні я хочу запропонувати вам подивитися ще одне відео від BuzzFeed, яке відкриває ще одну, не дуже приємну сторону звичних для нас продуктів. Попереджаю відразу – перед їжею або відразу після їжі його краще не дивитися – апетит зіпсується гарантовано!

images (1)

1. Яловичий фарш. У 70% продаваного в магазинах яловичого фаршу міститься «рожевий слиз» з аміаку – це перемелені шматочки обрізків і шкіри, які підходять як корм тільки собакам і котам.
2. Курка. Курям, які вирощуються на птахофабриках, в корм додається миш’як, який надає їхньому м’ясу приємний рожевий відтінок.
3. Хот-дог. Насправді хот-дог – це суміш м’ясних обрізків, жиру і наповнювача зі злакових, який включає в себе борошно, хлібні крихти і вівсянку.
4. Мед. Чи знаєте ви, що магазинний мед не містить в собі пилку? Це в основному, добавки і кукурудзяний сироп.
5. Грецький йогурт. Після виробництва грецького йогурту залишаються токсичні відходи.
6. Креветки. Чи замислювалися ви, скільки з тих заморожених морепродуктів пройшли всі необхідні тести? Більша частина продуктів обходить стороною інспекції і в них можуть міститися шкідливі речовини.
7. Мараскінова вишня (вишня для прикраси десертів). Мараскінові вишні роблять з вишень, але спочатку їх знебарвлюють (відбілюють), потім їх маринують у кукурудзяному сиропі, потім знову фарбують у червоний колір барвником.
8. Тертий сир в упаковках. Їх запаковують з додаванням високоякісної деревної тирси, яку роблять так, щоб сир всередині не злипався.Tags: , , ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар