6 технологічних міфів, які коштують вам грошей

Все наше життя проходить в оточенні міфів. Якщо деякі з них цілком нешкідливі і не приносять нікому шкоди , то інші можуть бути навіть небезпечні для вашого здоров’я або , як мінімум , для гаманця. І високі технології аж ніяк не є винятком. Ми хочемо вам привести список поширених міфів , віра в які варта вам конкретних грошей.

images

Безкоштовне програмне забезпечення не таке гарне , як комерційне

Іноді це правда , але далеко не завжди. Ми знаємо величезну кількість прикладів , коли вільно поширювані програми є не менш функціональними та якісними , ніж платні . Подивіться список встановленого на вашому комп’ютері софта , і ви самі знайдете тому чимало підтверджень. До того ж , часто проекти з відкритим вихідним кодом завойовують більше число послідовників , які сприяють розвитку проекту , що в результаті призводить до його більш швидкого розвитку.

Чим більше мегапікселів , тим краще

Знімок з роздільною здатністю 2 Мп цілком підходить для демонстрації на екрані монітора , тим більше планшета , а дозволу 4 Мп достатньо для повноцінного друку . Надмірна роздільна здатність призводить тільки до появи зайвих шумів на знімках , з якими виробники борються програмними алгоритмами , які , в свою чергу , призводять до замиленості . Але користувачі вперто продовжують клювати на маркетингові мегапікселі .

Зібраний самостійно комп’ютер завжди гірше готового

Час саморобок , що збирають і перебирають своїми руками комп’ютери , пішов в минуле , і сьогодні ПК продаються в одному магазині з кавоварками і пилососами . Тому у багатьох і ставлення до них стає відповідним : ви ж не будете збирати самі пилосос ? Проте , індивідуальна збірка з правильних комплектуючих найчастіше дозволяє добитися кращого співвідношення ціна / продуктивність , ніж у фірмових пристроях з салону електроніки .

Мій комп’ютер потребує дорогої антивірусної програми для захисту

Цей міф найчастіше поширений у великих конторах , де можуть одним махом купити найбільш наворочений антивірус в найдорожчій комплектації для всього парку машин. Хоча насправді платні і безкоштовні рішення , якщо брати кращих представників , забезпечують приблизно однаковий рівень захисту , що неодноразово підтверджено багатьма незалежними тестами. А найбільше значення для безпеки має не назва антивіруса , а рівень підготовки користувачів , які повинні володіти хоча б основними знаннями з комп’ютерної безпеки .

Дорогий HDMI кабель дасть вам кращу якість відео

Якщо ви купували коли-небудь такий кабель , то могли переконатися , що ціна на HDMI кабелі різних виробників може відрізнятися в десятки разів. Чи означає це , що якість картинки точно так само буде відрізнятися ? Звичайно , ні. Швидше за все , в сліпому тесті ви просто не помітите різниці. Те ж саме стосується і аудіокабелів , якщо справа не стосується спеціальної професійної звукоапаратури .

Піратська ОС працює повільно і з помилками

Ми проти неправомірного використання програмного забезпечення в усіх його проявах , але заради справедливості  повинні помітити , що робота для Windows з відключеною системою реєстрації абсолютно нічим не відрізняється від законно купленого екземпляра. Більше того , іноді хакери навіть роблять деякі спеціальні твіки і видаляють непотрібні складові системи , що робить її стабільніше і швидше.

Наведений вище перелік технологічних міфів , безумовно , не є вичерпним . Є ще цілий ряд помилок , за які ми іноді переплачуємо гроші. Вам зустрічалися такі ?Tags: , , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар