6 простих правил, які змінять вашу продуктивність

Існує величезна кількість методик і методистів , які продають нам секрети підвищення продуктивності. Найчастіше вони пропонують нам товсті і дорогі керівництва або відвідування не менше дорогих тренінгів, на яких вони навчать нас працювати краще і встигати більше.

Тим часом , всі секрети давно відомі і , якщо їх очистити від комерційного лушпиння , досить прості. Ми нагадаємо вам декілька з них , які настільки легко почати використовувати , що ви зможете зробити це прямо зараз.

images

1 . Складайте список завдань в кінці дня

Ми звикли починати свій день з планування. Багато настільки захоплені цим процесом , що приділяють складанню планів та визначення майбутніх завдань невиправдано багато часу , так що до їх виконання вдається приступити вже ближче до обіду . Хоча всім відомо , саме ранок є найпродуктивнішим часом .

Не витрачайте дорогоцінні ранкові години на складання планів . Набагато зручніше зайнятися цим з вечора , поєднавши з підбиттям підсумків минулого дня. А вранці з новими силами відразу приступайте до роботи.

2 . Перевіряйте пошту два рази на день

Електронна пошта є відмінним робочим інструментом. Але іноді наше занурення в розбір кореспонденції заважає виконанню інших важливих справ. Тому виділіть певний час для роботи з поштою і намагайтеся його дотримуватися .

3 . Важкі завдання в першу чергу

Існують декілька різних думок з приводу ранжирування першочергових завдань. Деякі стверджують , що спочатку краще виконати 1-2 простих завдання для розкачки і входу в робочий режим. Мені ж зазвичай допомагає інший підхід. Якщо мені треба буде виконати щось важке чи не дуже приємне , то я намагаюся зробити це в першу чергу. Це не тільки дозволяє приступити до « поїдання жаб » зі свіжою головою і силами , але і дає чудовий настрій від виконаної справи на весь день.

4 . Не знаєте що робити – робіть що-небудь

Це в першу чергу стосується людей творчих , в коло завдань яких входить створення різноманітного « креативу ». Якщо ніяк не знаєш , з чого почати і в голові немає жодної гідної ідеї , то важливо не звалитися в творчий ступор і депресію (за що , як відомо , грошей ніхто не платить ) , а все одно почати працювати.

Нехай ваші перші штрихи здаються убогими , нехай ідея безглузда і ви навіть не уявляєте , у що це все виллється , все одно варто почати ескіз , чернетку , прототип . Через деякий час ви захопитеся , а зовсім скоро побачите і раціональне зерно в своїх начерках.

5 . Заведіть блокнотик для прокрастинації

Ми дуже багато уваги приділяємо планування робочих процесів , але зовсім не звертаємо уваги на хаотичність нашого відпочинку . Відволікатися від роботи потрібно , але в спеціально виділений час і з певною метою . Інакше ваш відпочинок перетвориться на безцільні блукання по тисячі сайтів без будь-якої користі і толку.

Тому покладіть поруч з собою блокнотик і записуйте в нього всі сторонні ідеї та завдання , які щойно прийшли вам в голову. Ну , типу « швиденько подивитися ціну наживок на окуня » , «завантажити новий фільм на вечір» і навіть « дізнатися новини про футбол». Коли почнеться час відпочинку , тоді відкриєте цей блокнотик і підете по пунктах дивитися , завантажувати і впізнавати.Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар