5 правил мудрої дружини

Життя удвох – це щоденна праця, вміння гідно виходити з різних складних ситуацій. Храм під назвою «щасливе сімейне життя» можна побудувати тільки спільними зусиллями.

images (1)

1. Не порівнюйте свою другу половинку з чоловіками подруг, не дорікайте в маленькій зарплаті, відсутності шуби, коштовностей, машини. Принижувати чоловіка не можна, це не прощається і не забувається.

2. Не сперечайтеся, нав’язуючи свою думку, а м’яко, але наполегливо, не підвищуючи голосу і не зриваючись на образи, тактовно підведіть улюбленого до думки, що він сам саме так і хотів зробити.
І не забудьте його при кожному зручному випадку похвалити, навіть трохи йому полестити. Адже чоловіки так ласі на лестощі!

3. Не потрібно влаштовувати диких сцен ревнощів зі сльозами та істерикою, не опускайтеся до принизливого ​​стеження за своїм чоловіком, а займіться собою: сядьте на дієту, походіть в тренажерний зал, басейн. Намагайтеся підкреслити свої безперечні переваги, зробіть все, щоб у чоловіка не залишилося жодного бажання «сходити наліво».

4. Не кидайтеся словами: «все, йду до мами», «я подаю на розлучення», «ти мені набрид», адже ви не знаєте, яка реакція за ними піде, а раптом ваш суджений такому зрадіє і назад шляху не буде?

5. Пам’ятайте слова: «Присягаюся любити тебе в горі і в радості, в багатстві і в бідності, у хворобі і в здоров’ї, поки смерть не розлучить нас …». Любіть, не чекаючи подяки, не вимагаючи нічого натомість.Tags: , , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар