44 вправи для всього тіла без додаткової ваги для жінок

Літо – період відпусток. Але це зовсім не означає, що можна влаштовувати великі перерви в тренуваннях. А судячи з кількості бажаючих привести себе в порядок в моєму спортивному клубі, багато хто взагалі вирішили зробити перерву на все літо, так як «занадто жарко», «все одно у відпустку їхати» і «взагалі, влітку стільки цікавих занять крім спорту!». Але, по-перше, буквально через місяць неробства результати ваші останніх тренувань зводяться практично до нуля і відновлюватися до колишнього рівня ви будете стільки ж, скільки і відпочивали. І, по-друге, я не знаю жодної людини, яка би під час відпустки продовжувала дотримуватися дієти або хоча б стежити за кількістю з’їденого.

images

Так що всі ці поїздки і система All Inclusive залишає сліди не тільки у вигляді фотографій, але і у вигляді парочки зайвих кіло.

У нас вже був пост з відео, в якому було показано 44 вправи для всього тіла без додаткової ваги для чоловіків. А тепер я пропоную жіночий варіант вправ для схуднення. Там знайдеться, що спробувати, як для новачків, так і для більш просунутих;)Tags: , , , ,

Category: Спорт і Відпочинок

Коментарі (0)

Залишити коментар