4 речі, які треба зробити перед сном

Перед тим , як вирушати в царство сновидінь , можна зробити кілька корисних справ , які допоможуть вам завтра вранці. Перетворивши всього чотири справи в щоденний ритуал , ви зможете зробити свій наступний ранок набагато простішим , день – активнішим , а роботу – плідною.

131538486352aae9ffca6099.67515416_articles_main_big

1 . Продумайте минулий день

Ще у піфагорійців була така практика: перед сном прокручувати в голові минулий день і оцінювати кожен свій вчинок. Це розвиває пам’ять і допомагає вам оцінити , що ви зробили правильно , які помилки допустили , що могли , але не зробили , і чому.

У метушні дня багато подій можуть загубитися , а прокричав всі ситуації перед сном , в спокійній обстановці і нікуди не поспішаючи , ви зможете заново поглянути на проблеми і навіть пригадати щось , що потрібно зробити завтра .

Можна поєднувати ці спогади з вдячністю.

У 2005 році дослідники Селігман , Стін і Петерсон проводили експеримент під назвою « три хороші речі у житті ». Учасників експерименту розділили на дві групи , і однією з них дали завдання щоночі перед сном записувати три хороших події минулого дня, за які вони були вдячні . Крім того , їм треба було не просто згадати їх , але написати обгрунтування для кожної події , чому саме вони вдячні , що такого хорошого в цій події .

Експеримент проводився протягом тижня , а спостереження за учасниками велося цілий місяць. Виявилося , що учасники експерименту , що виконують завдання весь тиждень , були більш щасливі і менше впадали в депресію не тільки на цьому « тижні подяк » , а й протягом наступних 3-6 місяців.

А всього-то треба – згадати три речі , за які ви вдячні . Щоб отримати забійний ефект , згадайте відразу п’ять речей , подумайте про них з вдячністю або навіть розберіть , чому ви за них вдячні .

Тільки треба попередити – детальне згадування подій загрожує раптовим засипанням . Навіть не помічаєш , як провалюєшся в сон.

2 . Плануйте наступний день

Ще одна практика піфагорійців полягала в тому , щоб подумки передбачати події наступного дня . Думати , кого ти зустрінеш , що скажеш , що зробиш. Все це повинно було поставати в розумі піфагорійця так чітко і ясно , начебто вже втілилося в реальність. Так передбачення подій перетворювалося на їх формування .

Звичайно , у вас не так багато часу , щоб детально продумувати і фактично переглядати події наступного дня , але ви цілком можете прокрутити основні моменти.

Перед сном подумайте , що треба зробити завтра ( перегляд минулого дня в цьому допоможе , напевно згадаються якісь обов’язкові справи), визначите для себе основні завдання , які обов’язково треба виконати , можете навіть уявити кілька благополучних фіналів : підйом без зусиль у 7.00 , дорога до роботи без пробок і товкучки в транспорті , вдала зустріч з клієнтами і т.д.

До речі , можна зробити це і вранці , якщо у вас , звичайно, залишається достатньо часу на такі роздуми .

3 . Приготуйте все на завтра

Відразу згадуються шкільні роки , коли ввечері треба було збирати портфель з підручниками . Ця звичка була дуже навіть корисною.

У 2011 році мережа готелів Traveloge проводила дослідження, в якому визначили час на вибір одягу у чоловіків і жінок вранці . Як не дивно , виявилося , що чоловіки обирають свій наряд на 3 хвилини довше , ніж жінки , які витрачають на цей щоденний ритуал близько 10 хвилин.

У будь-якому випадку, ви можете звільнити ці 10-15 хвилин вранці , продумавши свій наряд на наступний день перед сном. Просто вирішите , в чому ви завтра підете на роботу , згадайте , чи не в пранні ця річ і чи готові всі аксесуари до неї. Всього хвилина роздумів , і ви ніколи більше не будете кидатися по квартирі , спішно гладити щось або одягати пом’яті речі .

4 . Обід на завтра

Якщо ви давно хотіли перейти на здорове харчування і перестати забивати голод пиріжками і шоколадками , саме час почати . Зрозуміло , що ранок – не найкращий час для приготування обіду , тому зробіть це заздалегідь і упакуйте в контейнер. Все, що залишиться вранці , – перекласти його з холодильника в сумку і насолоджуватися здоровою їжею .

Після всіх цих справ у вас залишиться відчуття завершеності і спокій за наступний день.Tags: , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар