20 речей, які вбивають стосунки

Любов – це не те , що показують у кіно. Вона не складається з одних романтичних побачень і поцілунків під місяцем . Щасливі відносини – це праця , заснована на взаємній повазі і терпінні. Але гармонію легко зламати.

завантаження

Нижче представлені 20 речей , що руйнують стосунки.

1 . Спроби змінити один одного

Ідеальних людей не буває. Але не варто плутати звички і риси характеру. Є речі , які людина не в силах в собі змінити , скільки б ви їй не дорікали . Тому не плутайте розкидані по будинку шкарпетки (звичка ) і втрачену вп’яте за сезон парасольку (неуважність – риса характеру) .

2 . Знайомство з батьками

Добре , якщо ви знайомі з батьками другої половини (а вона / він – з вашими ) . Ще краще , коли вони дружать . На жаль , так буває не завжди. Зять може не подобатися потенційній тещі , а невістка не імпонувати майбутній свекрусі, але це не повинно впливати на відносини всередині пари. Не допускайте неповаги до вашого вибору і не тягайте улюблену / коханого на сімейні обіди. Нічого , крім зіпсованого настрою, вони не обіцяють .

3 . Мобільний телефон

Дивно , як швидко гаджети перетворилися з помічників у розлучника . Замість того , щоб насолоджуватися спілкуванням з коханою / коханим, ми балакаємо по телефону , пишемо SMS , сидимо в соц. мережах . Зрозуміло , іноді бувають дійсно важливі справи , але, врешті -решт , немає нічого важливішого близької людини.

4 . Публічні закиди

Ніколи , чуєте , ніколи не з’ясовуйте відносини в громадських місцях . Ви бентежите не тільки свого партнера , а й оточуючих. Як би не кипіла кров , як би не хотілося розставити всі крапки над « i » тут і зараз , робіть це тільки віч -на-віч .

5 . Сварки

Розбіжності неминучі. Рано чи пізно будь-яка пара знаходить камені спотикання. Більше того , це нормально. Сварки – частина щасливих взаємин. Але за однієї умови. Не переходьте межу. Не ображайте один одного , не ставте свою образу вище партнера і пам’ятайте , що немає конфлікту , який би не можна було вирішити шляхом компромісу.

6 . Мовчання

Ніхто не може читати ваші думки . Навіть кохана людина . Є проблема ? Скажіть про це . Щось не подобається ? Говоріть . Вираження емоцій , як позитивних , так і негативних , – запорука психологічного здоров’я.

7 . Прощення

Всі помиляються . І ви теж. Вмійте прощати коханих. Не тримайте в собі образи і не збираєте їх. Це не тільки врятує ваші відносини , але і допоможе уникнути небажаного стресу. Психологи давно помітили , що образи негативно впливають на здоров’я людини.

8 . Не той час , не те місце

Обговорювати важливі питання потрібно у відповідній обстановці і у відповідний час . Не варто заводити розмову , наприклад , про переїзд , після важкого трудового дня. Односкладові відповіді , безликі кивки – не ознака байдужості. Просто ваш партнер втомився , у нього немає сил на дискусію. Відкладіть бесіду на потім.

9 . Фінанси

Відносини припускають , що ви не тільки берете , але і віддаєте . Однак не варто при цьому бути дріб’язковим , особливо у фінансових справах. Домовтеся про головне: як вести господарство , оплачувати рахунки , розподіляти бюджет . Але не допускайте фраз типу : « У вихідні йдемо в кіно , але платиш ти , так як я платив (а) в минулий раз ».

10 . Перетворення мухи в слона

Ніхто не досконалий. Він забув викинути сміття ? Вона спалила вашу сорочку? Він купив не той йогурт ? Вона не заплатила за Інтернет ? Повірте , все це така дурість , що не варто навіть вашої уваги, не кажучи про емоції . Не роздувайте з мухи слона. Замість цього прогуляйтеся (заодно сміття викинете ). Посмійтеся над діркою на сорочці , адже давно пора купити нову. Спробуйте «не той» йогурт , може , цей смак ще краще? Запаліть свічки і проведіть романтичний вечір без Інтернету …

11 . Шпигунство

Любов будується на довірі. Довіряйте своїй другій половинці . У вашої коханої людини може (і повинен) бути особистий простір. Поважайте її. Не читайте SMSки , не заглядайте в електронну пошту , не шарьтесь по кишенях . Все це ранить любов і руйнує стосунки .

12 . Ревнощі

Хтось вважає , що ревнощі – ознака любові , хтось , що це егоїзм і неповага . Шекспір ​​взагалі називав ревнощі чудовиськом, яке само себе зароджувало й видумувало. У будь-якому випадку від неї страждають обидва : один мучиться підозрами, інший ображається недовірою. Як з цим боротися? Просто будьте чесні – не давайте і не шукайте приводів для ревнощів.

13. Зайвий спокій

Ви помічали , що коли люди знаходять собі пару і у них все складається добре , вони починають набирати вагу? Гармонія і спокій у відносинах – це прекрасно. Але це не привід перестати стежити за собою. Хіба ви хочете , щоб партнер втратив до вас інтерес? Хіба кохана людина не гідна того , щоб пишатися вашою красою?

Якщо ви бачите , що проблема назріла (можна навіть сказати , наросла ) у вашої улюбленої / коханого , купіть абонемент у спортзал … на двох.

14. Порівняння

Забудьте про своїх колишніх . Вони залишилися в минулому. У справжньому є нова любов . І її легко зруйнувати , якщо порівнювати партнера з екс – пасіями .

15 . Разом 24 години на добу

«Вони ідеальна пара – вони все роблять разом ! » – Щоразу, коли чуєш подібні вигуки , мимоволі саркастично посміхаєшся. Чи надовго вони разом? Людина психо – фізіологічно потребує самоти. Не прагніть до того , щоб кожну хвилину проводити з коханою людиною. Навпаки , чим менше часу на спілкування , тим це цінніше.

16 . Брехня

Брехня , як вода , здатна розмити фундамент будь-якого , навіть найбільш міцного союзу. Слідувати принципу доктора Хауса – « всі брешуть » – можна , але тільки не в спілкуванні з коханою людиною.

Говоріть чесно , якщо суп злегка недосолений або подароване плаття не сподобалося , і вчіться адекватно сприймати таку правду на свою адресу.

17. Брехня самому собі

Іноді відносини руйнуються не тому , що ми брешемо партнеру , а тому , що не достатньо чесні перед собою. Чи це та людина , з ким я хочу зустріти старість ? Чи хочу я віддавати себе цим відносинам? Поки ви щиро не відповісте собі на ці питання , ви не досягнете гармонії у стосунках.

18 . Невпевненість у собі

Чим нижче ваша самооцінка, тим більш незахищено почувається ваш партнер. Не дозволяйте комплексам породжувати питання : а чи цю людину я вибрав(а)? Що він (вона) може мені дати , якщо не вірить у свої сили? Справедливо і зворотне – біжіть геть від того , хто самостверджується за ваш рахунок і змушує відчувати себе нікчемою.

19. Цілі

Що буде далі? До чого призведуть ваші стосунки? Ви повинні точно знати , чи збігаються ваші цілі з планами партнера. Бути може , він (вона) зовсім не налаштований(а) на шлюб в найближчому майбутньому , в той час , як ви вже мрієте про сім’ю. Не соромтеся задавати ці питання і не бійтеся розривати безперспективні відносини.

20 . Любов як даність

Вважається , що люблять не за щось , люблять просто так. Все вірно . Але й у цієї « медалі » є зворотний бік – любов не можна приймати як даність. Любов – це подарунок долі. Будьте вдячні людині, яка поруч з вами , за її почуття.

І ще одне – навчіться просити вибачення.

Чи стикалися ви з чимось з цього списку ? Як це вплинуло на ваші стосунки?Tags: , , , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар