20 речей, які треба відпустити, щоб бути щасливим

Не важливо , що ви за людина , про що мрієте і куди прагнете , кінцева мета кожного з нас – щастя. Але завжди знаходиться щось , що віддаляє нас від цієї єдиної мрії, і це «щось» – ми самі , а вірніше , наші обмеження , які роками вибудовуються навколо , і як бетонні стіни відгороджують нас від щасливого життя.

file1612901_a660e490

Випадково чи спеціально , ми кожен день обмежуємо себе в чомусь , ховаємося від життя в якихось його аспектах , і якщо в один прекрасний день ці перепони впадуть, яким дивовижним стане життя . Втім , можна не чекати цього дня , а самостійно наближати його – ось 20 речей , відпустивши які, ви зможете пробитися крізь стіни своїх обмежень і стати щасливим.

1 . Схвалення інших

Кому є діло до того , хто що про них думає ? Якщо ви щасливі від рішень , які приймаєте , це правильний вибір , і не важливо , що скажуть інші . Подумайте , скільки ви отримаєте , якщо перестанете постійно озиратися на інших людей , гадаючи , сподобається їм ваше рішення чи ні. До того ж , ви і в половині випадків не вгадуєте , що насправді думають про вас люди , так чи варто намагатися ?

Слухати поради – будь ласка , але не дозволяйте іншим вирішувати , як вам проживати ваше життя.

2 . Гнів і образа

Гнів виїдає вас зсередини , так що навчіться миритися з тими , хто вас дратує . Це не означає , що можна дозволяти іншим користуватися вами , щоб тільки уникнути скандалу , просто треба навчитися справлятися з гнівом і образою , з болем , який залишається всередині. Пам’ятайте , що той , хто злить вас , контролює вас .

Життя стає простіше , коли ви вчитеся приймати вибачення , які ніколи не отримували.

Деякі люди смакують свою образу , як вишукану страву , і це не призводить ні до чого хорошого. Ці почуття шкодять не тому, на кого ви ображаєтеся або гніваєтесь , а тільки вам.

3 . Образ ідеального тіла

Як часто ви ведетесь на підказки від індустрії краси , думку ваших родичів і друзів? Ваше тіло – це те небагато , що дійсно вам належить, і кому , як не вам , вирішувати , як воно має виглядати ? Єдине , що має значення – те, як ви себе почуваєте. Комфортно чи ні , інше – тлін ​​.

4 . Образ ідеального партнера

Ідеального партнера не існує , навіть не сподівайтеся . У кожного з нас є ідеальний образ або хоча б набір зразкових якостей , яким повинна відповідати людина , але життя зазвичай плює на ці списки і сміється над ними.

Якими якостями повинен володіти партнер , щоб ви були щасливі? Для всіх людей одними і тими ж : ви повинні любити його всім серцем, відчувати себе легко і комфортно поруч з ним , і ще він повинен приймати вас таким , яким ви є. Якщо є перші два пункти – відмінно , ви знайшли те , що треба. Залишилося виховати в собі останній пункт.

“Він не ідеальний. Ти – теж , і ви ніколи не будете ідеальними. Але якщо він хоч раз змусив тебе розсміятися , якщо він визнає , що він людина і робить помилки , будь з ним і дай йому все , що можеш . Він не збирається читати вірші , не думає про тебе кожен момент , але він віддасть тобі частину себе , хоча знає , що ти можеш її розбити. Не треба оцінювати. Не треба робити йому боляче , не намагайся міняти його і не чекай від нього більше , ніж він може дати. Посміхайся , коли він робить тебе щасливою , кричи , коли він бісить тебе і сумуй , коли він не з тобою. Любов – це важко вже тільки тому , що вона є. Тому що ідеальні люди не існують , але є одна людина, яка буде ідеальною для тебе.”

Боб Марлі

5 . Ідеальне життя

Так само, як немає ідеального партнера , немає ідеального життя . Життя – це те , що ви в нього вкладаєте , так що якщо ви не готові серйозно працювати і докладати зусиль , значить, ви обираєте бути нещасним. Вибір , який ви зробили , прямо впливає на те , як проходить ваше життя .

Ви можете створити свій світ , найпрекрасніший з усіх світів .

6 . Ви збираєтеся стати багатим

Багато людей проживають все життя з думкою, що вони повинні стати мільйонерами. Незважаючи на те , що це непогана , по суті , мета , для цього треба дуже багато працювати. Крім того , не треба робити гроші самоціллю , ви ж не будете купатися в них , як Скрудж.

Головне – знайти роботу , яка стане вашою пристрастю , і самореалізуватися , і тоді гроші прийдуть (звичайно, якщо ви не відчуваєте до них відрази ) .

7 . Ідея , що Фортуна повернеться до вас обличчям

Не варто чекати , коли Пані Удача постукає у ваші двері , хоча це може статися в будь-який момент . Цінуйте життя , яке у вас є і будьте вдячні за те , що у вас є. Удача ніколи не прийде , якщо ви її чекаєте .

8 . Виправдання

Немає часу на виправдання. Забудьте , що таке « немає часу » , є тільки «нема бажання». Виправдання – це просто ваша спроба не відчувати себе таким розгіваним , коли ви в черговий раз не робите те , що давно треба було б зробити.

9 . Думки про колишніх

Ви розлучилися через щось , в будь-якому випадку для цього була причина . Згадуючи своїх колишніх , думайте не про людину , а тільки про уроки , які дало вам життя , про те , що ви отримали від цієї людини . Не залипають на почуттях до людини, яка ніколи не буде з вами – це тільки зруйнує нові відносини і змусить вас страждати.

10 . Упертість

Важко визнати , що ви в чомусь помилилися. Просто у інших людей виявилося більше знань або здібностей , щоб зробити щось правильно . Так що вистачить пручатися , просто прийміть це як факт . Чим менше у вас впертості , тим більше ви відкриті для чогось нового. Подумайте , скільки всього ви можете пережити і відчути , якщо спробуєте зрозуміти і прийняти чиюсь думку , окрім своєї .

11 . Прокрастинація

Досить відкладати , пора висиджувати.

Перестаньте відкладати на завтра , живіть сьогоднішнім днем. Якщо ви постійно відкладаєте якусь справу , подумайте , чи варто її робити взагалі ? Можливо, вона зовсім і не потрібно вам насправді ? А якщо потрібна, то робіть її зараз – постійне відкладання на завтра забезпечує вам тільки почуття провини і стрес. Чи варто так страждати ?

12 . Багаж спогадів

Не варто тягнути за собою багаж спогадів , особливо про минулі відносини . Якщо ви сильно любили когось або думали , що любили , ви підсвідомо будете порівнювати , накладати проекцію на нову людину, яка ні в чому не винна. Читайте про те, як забути його.

Заводячи нові відносини , позбавляйтеся від старих , і не тільки в житті , а й у своїй голові. І це справедливо не тільки для закоханості , але й для всіх відносин в цілому: з друзями , співробітниками , начальниками і т.д.

13 . Негатив

Все, що виходить з вашої голови у вигляді думок і слів , повертається назад у вигляді реальності. Так що міняйте свою життєву установку на «все буде добре». Немає нічого неможливого для людини, яка в це вірить .

14 . Не судіть нікого

Чому всім так важливо , що відбувається у інших? Так багато часу ми проводимо , обговорюючи і засуджуючи інших людей , а вони – нас .

Оскільки світ – це проекція наших думок , ми точно знаємо , що всі засуджують нас (бо самі це робимо ) . Порочне коло: ви не зможете виконати поради № 1 , тобто , не думати , що про вас подумають , якщо самі не перестанете засуджувати інших людей.

Просто пам’ятайте: ви не були в їх шкурі , і навіть якщо здається , що були – ні, не були . У кожного в голові свої таргани , а в житті – свої обставини (обумовлені тарганами ) , так що зав’язуйте .

15 . Заздрість

Щастя не в тому , щоб мати те , що ви хочете , а в тому , щоб хотіти те , що маєте.

Навіть соціальні мережі роблять людей нещасними , бо вони дивляться на своїх колишніх однокласників , однокурсників і знайомих і зеленіють від заздрощів , відчуваючи себе нікчемою.

Коли наступного разу вас проб’є на заздрість , подумайте ось про що: «Хотів би я стати людиною, якій заздрю?​​» Напевно ні, ви ж любите себе (навіть якщо десь дуже глибоко ) .

Ви дивитесь на чуже життя , якого не знаєте , ви навіть не уявляєте , про що думає ця людина. Може бути , в той момент , коли вона пірнає в басейн свого приватного будинку , вона ненавидить себе або дико чогось боїться ? Може бути , ви , гуляючи лісом в сонячний день , відчуваєте куди більше задоволення , ніж вона , ніжачись на білосніжному піску на Мальдівах?

Загалом , вистачить дивитися на інших , якщо вам добре зараз – значить , все правильно , якщо ні, значить , робіть так , щоб було добре.

16 . Невпевненість

У щасливих людей , як правило , є почуття власної гідності. Тільки не варто плутати його з роздутим его. Щасливі люди задоволені тим , хто вони є , вони випромінюють упевненість , не бояться показати свої достоїнства.

Немає причин для невпевненості , жодної. Якщо у вас є риси , які ви в собі ненавидите , є два шляхи : прийняти їх або змінити. У кожному разі , в кожній людині є все одразу: і розпусник , і пуританин , і брехлива сволота і правильна , вільна людина. Ви самі вибираєте , ким вам бути , тільки ви , а не природа , вона тут взагалі ні при чому. Читайте – як розвинути впевненість у собі.

17 . Залежати від когось , щоб бути щасливим

Ніхто , жодна людина в цьому житті не заповнить вашої порожнечі , якщо вона є. Ніхто не зробить вас щасливим , якщо ви нещасливі. Щоб розділити своє щастя з кимось іншим , треба спочатку знайти це щастя , а потім знайдеться хтось інший. Так що навіть не сподівайтеся , що ваше щастя у когось в руках , тільки у вас .

18 . Минуле

Жити минулим , значить , ховати своє справжнє. Помилки були , ладно , у кого їх не було? Влаштуйте своїм спогадам пишні похорони , пам’ятайте тільки уроки , і живіть далі .

19 . Тотальний контроль

Іноді треба просто розслабитися і дозволити життю йти так , як воно йде . Ви не можете контролювати ВСЕ , і доведеться з цим змиритися. Інакше ви будете весь час нервувати , скаженіти , а в результаті все одно нічого не зможете зробити. Просто є речі , які поза вашим контролем , які треба прийняти такими , які вони є.

Головне – рівновага. З одного боку колода , яке пливе за течією , з іншого – ідіот , який б’ється в глуху стіну.

20 . оОікування

Якщо ви нічого не чекаєте , ви ніколи не будете розчаровані.

Часто ми думаємо , що якщо ми чинимо так , то й інші люди повинні чинити так само. Це маячня . Ніхто нічого вам не повинен, як і ви нічого не повинні. Ніхто не повинен бути ввічливим , уважним , акуратним , чесним , приємним у спілкуванні , чистим , зрештою. І ви теж не повинні.

Ніщо не повинно бути ідеально , чудово , приємно , незабутньо , але може бути . Якщо буде – відмінно , якщо ні, ви не засмутитесь. Будьте готові приймати все, що посилає вам життя , і будьте щасливі.Tags: , , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар