17 найпоширеніших помилок в декоруванні інтер’єру та способи їх виправити

1. Штучні квіти. Навіть самий витончено виконана квітка з тканини або пластика не замінить живі букети – такі квіти тільки збирають пил і ннаштовхують не найприємніші асоціації. Так що фахівці пропонують зовсім позбутися тропічних або пластикових букетів у будинку.

2. Занадто багато диванних подушок. Так, звичайно, вони привносять атмосферу затишку, але їх іноді буває занадто багато. Якщо кожен раз, коли ви збираєтеся прилягти або присісти, вам доводиться відсовувати гору подушок, сміливо позбавляйтеся від надмірностей!

дизайн інтер'єру

3. Однотонний інтер’єр. 90% житлових інтер’єрів зараз виконуються в нейтральній кольоровій гамі – бежевій, коричневій або темно-зеленій. Аксесуари та освітлення теж підбираються відповідні. Але для того, щоб йти в ногу з часом, не треба боятися кольору. Яскраві акценти ніколи не завадять, а тільки привнесуть в атмосферу будинку жвавість, свіжість і святковість.

4. “Голі” вікна. Не треба забувати, що вікна теж потребують окремого декору, який би вписувався в загальний інтер’єр і дозволяв світлу вільно проникати в приміщення. Тому штори слід вибирати з особливою ретельністю. “Бабусині” ситець і тюль, і важкі портьєри однаково недоречні в сучасному будинку.

5. Меблі, виставлені уздовж стін. Багато хто дотримується вже застарілого стереотипу – всі меблі повинні бути розставлені уздовж стін, а середина кімнати повинна залишитися вільною. Але, з іншого боку, навіщо потрібний цей вільний простір? Далеко не у всіх кімнатах передбачається влаштовувати вечірки з танцями. Так що дизайнери радять збалансовано організувати простір кімнати і таки заповнити середину.

6. Непрактична оббивка на диванах і кріслах. Єдина вимога до оббивних матеріалів – практичність. Вони повинні легко стіратися в разі, якщо на них проливають їжу або напої.

7. Занадто високо висять картини. Картини – важливий елемент декору і на них повинен зупинятися погляд. Тому не варто розміщувати їх під стелю. Пам’ятайте: центр композиції повинен бути на рівні очей.

8. Неправильне освітлення. Відомо, що світло “робить” інтер’єр. Тому слабо або невірно освітлена кімната не може виглядати стильно, як би ретельно вона не була обставлена.

9. “Плаваючі” килими. Загальне правило – килим повинен бути зафіксований ніжками меблів. Зім’ятий килим автоматично робить кімнату неохайною.

10. Строкатість і надто багато аксесуарів. Досить підкреслити одну-дві ключові деталі інтер’єру. Безліч сувенірів, статуеток, дрібних картинок, а також використання різнопланових мотивів у декорі робить кімнату надзвичайно вигадливою.

11. Різнорідна меблі. Всі предмети меблів в кімнаті повинні складати єдність і служити одній меті, а також відповідати своєму призначенню.

12. “Дивні” меблі. У гонитві за оригінальністю не треба забувати і про функціональність. Меблі не повинні виглядати в кімнаті чужорідно.

13. Стильова одноманітність. Не бійтеся поєднувати в інтер’єрі елементи відразу декількох стилів, звичайно, керуючись смаком і почуттям міри.

14. “Барикади” з меблів. Переконайтеся, що меблі не будуть вам заважати вільно пересуватися по будинку. Якщо щось встає непереборною перешкодою на вашому шляху, сміливо міняйте планування кімнати.

15. Незручні стільці біля обіднього столу. Сидячи на жорстких табуретах, складно насолоджуватися їжею. Тому для кухні або їдальні потрібно підбирати зручні стільці.

16. Зайва строгість. Робити офіс з житлової квартири не варто. Будинок повинен служити для реального життя.

17. Захаращеність. Якщо вам подарували непотрібну річ, то не варто тримати її вдома “про запас” – краще від неї позбавитися.Category: Дім

Коментарі (0)

Залишити коментар