15 ознак, що вам вистачить бігати, худнути і занадто багато посміхатися

Я впевнений , що всі люди замислюються про своє здоров’я і хочуть прожити довге і активне життя.

16121605-shutterstock_95497336-605x403

Хоча ні , того чувака з бутербродом перед тєліком викреслюємо і сформулюємо інакше: я думаю , що всі мислячі люди піклуються про своє здоров’я.

Ми бігаємо вранці , займаємося йогою , сідаємо на дієти , намагаємося позитивно мислити і правильно дихати – кожен вибирає собі заняття за смаком і здібностям. І , як правило , добиваємося позитивних результатів , варто лише проявити трохи наполегливості . Однак в проходженні здорового способу життя , як і в будь -якій іншій справі , важливо не перегинати палицю і дотримуватися розумної помірності. Інакше можна перетворитися на висушеного, жовчного фанатика, який страждає та завдає собі більше шкоди, ніж користі.

Для того , щоб ви змогли виявити в собі зачатки цієї хвороби (так-так , надмірне захоплення здоров’ям – це хвороба ) , ми склали для вас невеликий список ознак , які підкажуть вам , що пора зменшити оберти. Цікаво , чи багато хто із наших читачів побачать у цій статті себе ?

 1. Ви прагнете споживати ТІЛЬКИ дуже якісні і корисні продукти. Думка про те , щоб з’їсти що-небудь , що містить барвники або консерванти , приводить вас в жах.
 2. Ви ретельно плануєте своє щоденне харчування і впадаєте в паніку , якщо щось іде не за планом .
 3. Ви ретельно шукаєте зв’язок між тим , що ви з’їли , і тим , як ви себе почуваєте. І що найцікавіше – знаходите .
 4. Ви прагнете їсти тільки особисто приготовлену їжу , тому що тільки так можете бути впевнені у вмісті своєї тарілки . Більш того , намагаєтеся контролювати і травлення ваших близьких.
 5. Якщо ви відхилилися від свого кодексу здоров’я , то відчуваєте глибоке почуття провини. І прагнете його спокутувати ще жорсткішими обмеженнями.
 6. Ви витрачаєте все більше грошей на добавки та інші продукти, що сприяють зміцненню здоров’я.
 7. Ви прагнете звернути на свою віру всіх людей , поведінка яких вам здається неправильною. Більше того , іноді ви себе навіть відчуваєте вище за них і відчуваєте жалість до своїх « заблудлих» знайомим.
 8. Ваша самооцінка і щастя безпосередньо пов’язані з досягненням поставлених цілей здорового способу життя.
 9. Ваша соціальне життя починає страждати. Ви не можете пообідати з друзями через шкідливу ​​їжу , піти на вечірку через режим дня і так далі.
 10. Ви займаєтеся в будь-яку погоду. У будь-якому місці. Навіть тоді , коли це абсолютно недоречно .
 11. Відпочинок – це гріх. У всякому разі , вам так здається.
 12. «Нема болю – немає прогресу » розуміється вами занадто буквально. Кожне тренування перетворюється на іспит на виживання.
 13. Ваше прагнення в усьому бачити позитив стає занадто явним. Ви все ще продовжуєте посміхатися , коли всі навколо вже давно плачуть.
 14. Ваші інтереси і коло спілкування так чи інакше звузилися тільки до питань, що стосуються здоров’я , харчування і тренувань.
 15. Вам потрібні постійно нові і більш досконалі кросівки , футболки , датчики , гаджети та додатки. При цьому цінник не має значення.

Не відкрию ні для кого нічого нового , але в кожній справі , тим більше такому , як особисте здоров’я , потрібно дотримуватися балансу . І для деяких людей надто велика захопленість фізичними заняттями , правильним харчуванням і психологічними практиками може завдати більше шкоди , ніж користі. Ви зустрічали таких біля себе ?Tags: , , ,

Category: Психологія, Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар