11 порад для щастя, якщо вам 20 років (з хвостиком або без)

20 років – це захоплюючий вік , коли ви можете зробити дуже багато , але все ще вразливі. Перша серйозна робота , початок свого бізнесу , своя сім’я – так багато всього нового відбувається за цей проміжок між 20 і 30 роками. Від того , як ви будете жити в цей період , безпосередньо залежить ваше щастя в майбутньому , і ось кілька порад, як не упустити його.

0_d3b9e_79256cd1_XXL

1 . Прийміть той факт , що люди змінюються

Це означає , що зміняться ваші друзі , і змінитесь ви . Так що не треба дивуватися , якщо ваші погляди або навіть життєві шляхи розійдуться – у кожного своя дорога .

Ви можете страждати , вас можуть зрадити або це зробите ви . Так що , просто погодьтеся з цим , не намагаючись тягнути те, що вже закінчилося. Якщо ваші дороги розходяться – просто відпустіть .

2 . Дайте собі шанс закохатися

Серйозні відносини можуть бути страшними , адже вони загрожують свободі , але невже через це ви відмовитеся випробувати яскраві і свіжі почуття?

Не згадуйте про минуле , не думайте про майбутнє. Просто дозвольте собі закохатися і викиньте це з голови , живучи звичайним , цікавим життям . Закоханість обов’язково прийде до вас.

3 . Не тягніть отруйні відносини

Якщо ви бачите , що справжні стосунки вас вбивають , постійно псують настрій і нічого не приносять – пора їх закінчити , навіть якщо ви боїтеся самотності. Життя не настільки довге , як це здається в 20 років , і чим раніше ви позбавитеся від того , що є зараз , тим більше часу зможете провести з тими людьми , які дійсно будуть вам дорогі.

4 . Поменше  “тусуйтесь”

Звичайно , алкоголь , купа друзів і гучна музика здаються концентрацією веселощів , але це швидко набридає. У житті є стільки різних занять , цікавих і незвичайних заходів , що витрачати всі вихідні на постійні тусовки за одним сценарієм – просто нерозумно .

До того ж , якщо ви пропиваєте всі свої гроші в клубах , вам ніколи не вистачить на інші розваги.

5 . Знайдіть свою пристрасть

Кожній людині потрібна мета в житті , якийсь сенс. Так уже ми влаштовані. Але на реальну мету тягне тільки те , що вас дійсно вражає , шалено тішить і захоплює .

Коли у людини є така пристрасть , вона показує їй напрям у житті , підтримує у важкі хвилини. На мій погляд , варто задурити заради таких плюсів.

6 . Ви – це не ваша робота

Якщо ви знайшли свою пристрасть і зробили її своєю роботою , пропускайте цей пункт і переходіте до наступного. Якщо це не так , а робота для вас – це просто стабільний дохід і спосіб заробити , щоб займатися своєю пристрастю , не варто асоціювати себе з нею.

Що б не говорив ваш начальник і старші співробітники , не змінюйте своєї індивідуальності заради того , щоб зайняти тепле місце або бути шанованою людиною . Ви просто вб’єте себе заради грошей і престижу , варті вони того ?

7 . Подорожуйте

Найбільш приємний і корисний спосіб розважити себе в 20 років і старше. Подорожуйте якомога більше , кожен раз , коли дозволяє час і гроші. До речі , якщо ви прислухаєтеся до пункту № 4 , залишиться побільше грошей на подорожі , і ви можете відправитися , куди душа забажає.

Багатьом здається , що подорожі вимагають багато часу і купу грошей , але це не завжди так. Трохи економії , дешеві авіаквитки , гарячі тури – якщо у вас з’явиться мрія про туризм , вона напевно збудеться в цьому ж році.

Якщо з фінансами сутужно , можна відправитися в подорож по рідній країні – скільки в ній красивих місць , в яких абсолютно все відрізняється від вашого рідного міста , починаючи від природи і закінчуючи людьми.

Коли ви побачите , наскільки величезний світ , і як в ньому багато людей , які живуть зовсім по- різному , це додасть вам впевненості в собі і віри в те , що ви живете правильно (бо «неправильно» , як такого, немає).

8 . Спілкуйтеся за інтересами

Спілкуйтеся лише з тими , з ким вам добре. Якщо у вас залишилися шкільні загони щодо « крутих » людей , викиньте їх в найближчу смітник. Радість спілкування – одне з найбільших задоволень у житті , так що не варто руйнувати його стереотипами.

9 . Починайте бізнес прямо зараз

Якщо у вас з’явилася ідея , яка змінить світ , починайте свою справу прямо зараз . У такому віці у людей майже немає досвіду , але є пристрасть і творчий підхід , прагнення до новаторства і віра в те , що в світі можна щось змінити. Не можна втрачати цей час.

Навіть якщо ви прогорите, отримаєте безцінний досвід. Як казав якийсь американський мільярдер , перший раз потрібно прогоріти до тридцяти.

10 . Слухайте себе

Більшу частину свого життя , все дитинство і юність ви слухали когось іншого : батьків , вчителів , старших товаришів , перший начальників. Зараз ви накопичили трохи особистого досвіду , і пора починати довіряти йому.

Переставайте озиратися на інших і думати , що вони скажуть. Ваш досвід ніколи не буде брехати вам , він завжди правдивий. Хтось каже , що було весело , а вам було нудно. Значить , було нудно , і це єдина правда , тому що ваш світ – це тільки те , що ви відчуваєте і бачите. Зараз саме час стати собою.

11 . Успіх не приносить щастя

Щастя приводить до успіху , не навпаки. Ця порада , напевно, найважливіша , і вона стосується всіх інших. Якщо ви працюєте на ненависній роботі заради успіху і поваги , думаючи , що помучившись зараз , отримаєте щастя , ви помиляєтеся – щастя не буде . Буде короткочасний сплеск задоволення , чесання за вушком свого его і нові муки.

Найбільшим успіхом у житті можна вважати те , що ви прожили його щасливо.

А значить , щоб дізнатися , успішна ви людина , треба просто запитати себе: «Чи щасливий я?» Якщо ні , шукати і пробувати , вчитися новому і прагнути до того , до чого лежить душа .Tags: , , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар