11 модних порад, які повинен знати кожен чоловік

Деякі чоловіки настільки переконані у своїй природній привабливості , що забувають : вуха – не єдиний орган , яким «любить» жінка. Представниці слабкої статі завжди звертають увагу на взуття , одяг і аксесуари чоловіки.

Хочете бути бездоганним ? Тоді дізнайтеся , як прасувати без праски , доглядати за шкіряним взуттям і позбуватися від катишків на одязі. Перед вами 11 чоловічих модних порад.

Розмір краватки має значення

Краватка – необхідний елемент гардеробу ділового чоловіка . З плином часу змінюються не тільки забарвлення , фасони , але і розміри. Так , в 1970 -х рр. . носили краватки шириною 13 см. Зараз в моді краватки шириною 7-9 см і вужчі .

Але в усі часи є загальне правило, що визначає оптимальну ширину краватки , виходячи з індивідуальних особливостей фігури.

Ширина краватки повинна відповідати лацканам піджака.

Чим вужчі плечі , тим вужчі лацкани . Отже , краватка теж повинна бути неширокою . Чим ширше плечі , тим більше лацкани і тим ширша потрібна краватка.

Якщо , заглянувши в шафу , ви побачили , що ваші краватки не відповідають даному правилу , подивіться наступне відео . Воно навчить вас , як з широкої краватки зробити вузьку.

Iron Man

Чоловіки ненавидять прасувати, і придумують способи спростити цей процес. Принаймні , першу електричну праску запатентував американець Генрі Сілі ( Генрі Сілі ) в 1882 році; а через майже 60 років Едвард Шреєр ( Едвард Шрайер ) винайшов праску з парою.

Лінь прогресує , і сьогодні на просторах Інтернету можна зустріти таку пораду.

13062847-ice3

Пом’ялася сорочка ? Кинь її в сушарку з кубиком льоду.

Є й більш радикальні поради: повісити сорочку на плічка й обприскати з пульверизатора розчином з оцту , води і кондиціонера для білизни. Правда , є ймовірність , що від запаху оцту не врятує жоден парфум.

Замороження запахів

Пропахлі потом кросівки, поліетиленовий пакет і морозилка. Три непов’язаних один з одним речі? Аж ніяк! Якщо покласти смердючі кросівки в герметичний мішок і відправити на ніч в морозилку, вранці ви отримаєте взуття, яке пахне морозною свіжістю.

Нове життя старих кедів

Старі, брудні, але міцні кеди можна носити ще не один сезон. Для цього їх потрібно:

  • ретельно почистити зубною щіткою і порошком;
  • пофарбувати за допомогою фарби по тканині;
  • висушити.

13063601-yoCLo-520x372

Ширінка

Пам’ятаєте анекдот: якщо на вас дивиться жінка і посміхається, перш, ніж підходити знайомитися, перевірте, чи застебнута ширінка? На жаль, від «неслухняної» блискавки на джинсах або брюках ніхто не застрахований.

Але вихід є. Берете кільце від ключів, просмикуєте його до замка і фіксуєте на гудзику.

13064003-reparation-fermeture-eclair-3

Нова дірка замість нового ременя

Ремінь – не менш важливий чоловічий аксесуар. Багато чоловіків ретельно підходять до його вибору, приділяючи увагу не тільки кольору і фасону, але також якості та бренду.

Погодьтеся, шкода викидати хороший шкіряний ремінь, якщо поправився або, навпаки, схуд. Тим більше, що можна підігнати його по фігурі за допомогою звичайного діркопробивача. Як це зробити, покаже чоловік на наступному відео.

Правило трьох гудзиків

Положення гудзиків може говорити про те, що піджак занадто малий або, навпаки, занадто великий.

Крім того, є, так зване, правило трьох гудзиків.

Верхній гудзик піджака може бути застебнутий іноді. Середній- завжди. Нижній – ніколи.

13064828-trendsfolio-button-rule-of-suit-06-520x346

І пам’ятайте, якщо ви носите сорочку без піджака, то розстібати на ній більше двох гудзиків (навіть у жарку погоду) не варто. Інакше будете виглядати приблизно так.

13065445-vilnius-1000-486-700x340-520x252

Краще для чоловіка немає!

Голити можна не тільки бороду, а й катишки на старому, але улюбленому, светрі. Не вірите? Дивіться самі.

Шкарпетки

«Зниклий » носок – чоловічий бич . То зовсім не знайдеш , то знайдеш , але різні.

Зламати «систему» ​​можна . Просто купуйте завжди шкарпетки одного і того ж бренду і кольору. Тоді в поспіху ви зможете надягати будь-які шкарпетки, які попались на очі, не боячись , що прийдете на роботу в різних.

Закотити рукава

Офісний дрес -код не схвалює рукава « три чверті » , але іноді , наприклад , щоб замінити “спущене” колесо , потрібно закотити рукава.

Щоб зробити це правильно:

  • Загорніть рукав трохи вище ліктя.
  • Застебніть гудзик на манжеті.
  • Загорніть решту рукава.

13070339-roll-up-sleeves2-520x225

 Tags: , , , ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар