10 занять для двох

Він не витримає 6 годин ходити по магазинах, та й навіщо мучити нещасного. Ви ж теж не будете подавати йому гайкові ключі, коли він піде в гараж лагодити велосипед.

6032-070211_7

Так чим же зайнятися парочці в спільний вихідний, коли кіно, цирк, кафе вже приїлися.

1. Запишіться на кулінарні курси.

Хто сказав, що плита – чисто жіноча доля, та ще й така нудна. На кулінарних курсах, куди ви будете ходити двічі на тиждень після роботи, прийдуть такі самі сімейні пари. Ви не тільки навчитеся смачно готувати, але і познайомитеся з новими друзями.

2. Великі пазли.

Уявіть свого коханого, який на колінах, примружившись, шукає той самий пазл, який складе корівку (пташку, кішечку). Користь: а) ви насмієтесь разом, б) займете дві години часу, в) будете пишається собою, що зуміли зібрати цю головоломку.

3. Дослідіть.

Коли на тілі коханої досліджена кожна клітинка – займіться дослідженням зовнішнього світу. Ось до прикладу, що ви знаєте про район, в якому живете. Гугл розповість, а улюблена складе компанію в вечірній прогулянці. Дослідіть своє місто разом. Уявіть, що на вашій вулиці 100 років тому ходили панянки в кринолінах ….

4. Легкий пікнік.

Якщо дозволяє погода – їдьте подалі від гамірного міста в ліс, розпаліть багаття, посидьте удвох біля вогню, поговоріть тихо, випийте заздалегідь приготованого в термосі чаю. Якщо буде бажання – приготуйте м’ясо. Або ж приготуйте заздалегідь десерт для пікніка.

5. Візьміть урок парного танцю.

Це заняття настільки вам сподобається, що ви будете бігти після роботи на танці, а потім брести разом увечері додому по вечірньому місту, повторюючи на ходу розучені па.

6. Прогулянка на велосипеді або роликах.

Якщо один з партнерів не вміє – другий нехай навчить. Навесні багато парків пропонують на прокат велосипедів та роликові ковзани. Вперед – за враженнями.

7. Зробіть щось спільно.

Намалювати картину, скласти пісню, зіграти на гітарі, зробити шпаківню, з’їздити в розплідник, здати кров.

8. Розіграйте друзів.

По-доброму, звичайно, підготуйте який-небудь жарт для одного з товаришів.

9. Боді-арт.

Купіть фарби для тіла і розфарбуйте один одного. Це заняття викликає бурю емоцій у чоловіка, коли на улюбленому тілі він творить свої шедеври. На його можете намалювати слона, наприклад, або жирафа. Так йому!

10. Заведіть домашню тварину.

Кіт, приміром, рятує від нудьги будь-яку сімейну пару. Цей пухнастий клубок не тільки розтопить суворе чоловіче серце, але і виховає почуття величезної відповідальності. Він захоче пограти, потім його потрібно погодувати, ну і пошарпати за вушком. Тварини в домі дивним чином змінюють на краще домашню обстановку.Tags: , , ,

Category: Спорт і Відпочинок, Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар