10 уроків, які я витягнув, рік подорожуючи наодинці

Подорожі – це чудово . На нашій планеті є така безліч чудових місць , що стає незрозуміло , а як побачити хоча б малу їх частину ?

2989325965_3f19718edd

Дизайнер і фотограф з Сан- Франциско Кіган Джонс втілив страх і мрію багатьох в реальність. Він відправився в подорож довжиною в рік наодинці. І , звичайно ж , поділився своїм досвідом. Він написав про 10 уроків, які почерпнув з своєї подорожі. А ми передаємо його досвід вам.
Ви запам’ятаєте людей , а не місця

Якщо не спілкуватися з людьми протягом декількох днів або навіть тижнів , починаєш відчувати гостру нестачу в спілкуванні. Я ніколи не забуду спонтанні бесіди з рибалкою , лісничим і незнайомою жінкою в супермаркеті в Таїланді.

Не бійтеся заводити бесіду з незнайомими людьми. Багато з них також цікаві і жадають пригод . А розмова з незнайомою людиною – це , нехай і маленька , але пригода . Ось яке правило я виробив для себе :

Завжди будь тим , хто починає розмову.

Слідуючи цьому правилу , я познайомився з безліччю чудових людей.

Подорожі можуть бути доступними

Довгострокові подорожі зовсім не схожі на шикарні тижневі тури. Основна мета таких подорожей – побачити світ , а не ночувати в 5 – зіркових готелях . Моя подорож проходила в тісних рамках бюджету. Я намагався витрачати на житло не більше $ 33 на день.

До середини подорожі я зміг урізати цю суму до $ 26 в день , завдяки сервісам Airbnb і HostelWorld . Коли у мене було бажання спілкуватися з людьми , я зупинявся в хостелах. Якщо ж мені хотілося побути одному , я бронював кімнату через Airbnb .

Візьміть вартість своєї оренди , додайте до неї місячні витрати на їжу і поділіть на 30. Ви отримаєте суму , яку витрачаєте щодня на проживання вдома. Я практично впевнений , що з цією сумою можна подорожувати. Ви не зможете зупинятися в крутих готелях і дорогих містах , але ж вам це і не потрібно , вірно?

Вам потрібно дуже мало речей

Я брав з собою дуже мало речей і намагався бути максимально виборчим. Хочу сказати , що це чудове почуття , коли ти виходиш з літака з одним рюкзаком за плечима . Я не купив жодного сувеніра , просто тому , що у мене не було зайвого місця в рюкзаку. Все було розплановано .

Я став більш тверезо ставитися до речей і перехворів « речізмом » , розуміючи , що багато незамінних речей , насправді , такими не є.

Тут ви можете ознайомитися зі статтею Кігана про речі в його рюкзаку.

Подорожі наодинці – це не для всіх

Іноді мені було страшенно самотньо. У вас з’являється величезна кількість часу для самоаналізу і думок. Можна дуже серйозно застрягти в своїй голові. Повірте , вам цього не хочеться. Якщо ви інтроверт , то така подорож буде вам до душі.

Якщо ж ви любите галасливі компанії , а перебувати одному для вас – борошно , то ви вже самі знаєте відповідь . До речі , дізнатися , інтроверт ви чи екстраверт , можна , пройшовши цей 5 -секундний тест.

Не поспішайте

Переміщатися з місця на місце кожні кілька днів дуже важко. Виходячи з мого досвіду , місце варто міняти раз на два тижні . Цього часу якраз вистачить , щоб побачити всі визначні пам’ятки , зустрітися з людьми і зрозуміти культуру. Також за цей час можна розпланувати свої наступні кроки .

Подорожі – це парадокс

Якщо ви подорожуєте , щоб втекти від проблем , – це не спрацює. Вони підуть за вами. Більш того , подорожуючи поодинці , ви ще більше зациклитеся на своїх проблемах. Парадокс подорожі полягає в тому , що вам хочеться рутини , коли ви подорожуєте занадто довго.

Тому цінуйте баланс між рутиною і подорожами. Не заходьте занадто далеко , ні там , ні там .

Люди скрізь однакові

Ви не повірите , наскільки сильно ми схожі . Всім хочеться одного і того ж : любові, розуміння і впевненості у своєму майбутньому. Я зустрів безліч людей , які брали серйозні рішення . Приміром , в якій країні працювати або жити. Суть в тому , що ніхто з них не мав ніякого поняття , що робити.

Деякі просто вміють добре прикидатися , ніби вони знають , що вони роблять. Насправді це не так. Ми – люди , і всі ми граємо в однакову гру. І це обнадіює.

Будинок може бути де завгодно

Ви можете створити свій будинок у будь-якій точці земної кулі. З часом ви звикаєте до місцевої культури і людей . Абсолютно реально купити квиток в будь-яку країну , прилетіти туди , знайти роботу , будинок і завести друзів. Це не так складно , як я думав раніше .

У мого друга є теорія : найлегший спосіб переїхати – це мати $ 5000 або 5 друзів в цьому місці.

Англійська – універсальна мова

Я був дуже здивований , як багато людей знають англійську мову. Але місця , в яких англійська була в дивину , все ж були. У такому випадку я намагався вивчити найбільш потрібні слова і фрази місцевою мовою.

Також можна спілкуватися , не кажучи ні слова . Наприклад , одного разу я забув свій телефон в ресторані в Чилі . Я показав офіціантові на столик , за яким я сидів , доклав руку до вуха і знизав плечима . Через 2 хвилини телефон вже був у мене.

Довіряйте інтуїції

Не відразу , але я все-таки навчився довіряти цьому маленькому голосу в своїй голові. Коли ти в незнайомій країні , а твій телефон розрядився , у тебе не такий вже і великий вибір. Чи безпечно перебувати в цьому районі ? Чи правильно я йду? На ці питання мені міг відповісти тільки голос в моїй голові.

Мені здається , що інтуїція – це м’яз . Чим більше ти її використовуєш , тим сильніше вона стає . Це наче шосте відчуття , яке допомагає читати ситуацію між рядків.

Закінчивши свою подорож , я зрозумів , що неймовірно щасливий. Наша планета велика і дуже красива. Також я зрозумів , що неможливо побачити всі її чудеса , навіть за все своє життя. Але я спробую , і скоро зроблю ще одну подорож ! Чого раджу і вам .Tags: , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар