10 «подарунків» для мозку, в яких він потребує кожен день

Плани , терміни , клієнти , нові завдання … Вся ця метушня повсякденного життя звалюється на наш мозок. І щоб витримати божевільний темп , потрібно вчасно про нього подбати . Як це зробити? Використовувати один , як мінімум, з 10 способів і нагородити наш мозок за важку працю .

kotorye-usilivayut-umstvennye-sposobnosti

Подрімати в середині дня

Всі ми чули про користь післяобіднього сну. І в цьому є сенс. Такого роду перезавантаження не тільки відновлює фізичні сили , а й активізує діяльність мозку , покращує пам’ять і підвищує настрій. Всього лише 10-15 хвилин сну здатні назавжди змінити ваші робочі та побутові будні. Адже після них ви приступите до завдань з новими силами та ідеями.

Трохи творчості перед сном

Видався важкий день? Помалюйте що-небудь перед тим, як лягати спати. Це допоможе не тільки розвантажити мозок після робочого дня і розслабитися , але й активізує його творчу діяльність .

«Ні» багатозадачності

Якщо ви хочете максимальної продуктивності , навантажуйте свій мозок тільки одним завданням в один час. Тільки в такому режимі він здатний працювати найбільш ефективно. Здавалося б , як цього досягти в сучасному темпі? Відповідь проста – складайте робочий план і приступайте до завдань послідовно . В результаті ви встигнете набагато більше , а втомитеся менше.

Жити активно

Кардіовправи – ​​ось що потрібно для вашого мозку! Біг , ходьба , плавання допомагає не тільки підтягти тіло , а й « підкачати » мозок , поліпшивши розумову діяльність. Всього лише 15-30 хвилин занять щодня (підійдуть навіть піші прогулянки) послужать справжнім еліксиром для втомленого мозку.

Не відмовлятися від ручки і паперу

Завдяки комп’ютерам , iPad -ам , смартфонам та іншим гаджетам , більшість з нас все рідше і рідше беруть в руки олівець і папір. А даремно! Дослідження доводять , що використання паперового блокнота і ручки активізують роботу мозку , поліпшуючи ефективність його діяльності .

Пам’ятати про вітаміни

Щодня навантажуючи мозок новими завданнями , не варто забувати про поповнення запасів поживних речовин , в першу чергу , вітамінів. Скорегуйте свій раціон і забезпечте регулярне надходження в організм вітамінів групи В , вітаміну С , D , E , P. Вони прискорять добову активність мозку , поліпшать короткострокову та довгострокову пам’ять і підвищать кмітливість.

Вивчити іншу мову

Один з кращих способів винагородити мозок за всі праці . Вивчення нової мови – відмінна зарядка для мозку , яка відкриває його приховані ресурси і можливості. Для цього не потрібно далеко ходити , можна взяти на озброєння безкоштовні матеріали однієї з 37 іноземних мов.

Грати в слова

Крім того , що це заняття принесе вам задоволення і підніме настрій , гра в слова дуже корисна для мозкової діяльності. Дослідження показують , що словесні ігри , наприклад , «Ерудит» , підвищують IQ і потужність роботи мозку.

Помедитувати

Медитація – один з кращих форматів для відпочинку , як фізичного , так і розумового . Вона заспокоює , знімає напругу і , згідно з дослідженнями , благотворно впливає на всі відділи мозку. Щоденні медитації помітно поліпшать стан тіла і духу.

Бути оптимістом

Думати позитивно – потрібно вашому мозку для повного щастя та ефективної розумової роботи . Оптимістичний настрій сприяє новим відкриттям , ідеям і можливостям , допомагає вдосконалюватися і відмінно мотивує розвиватися далі.

Можливо, більшість порад здадуться вам « побитими » і тими , про які ми звикли говорити «нічого нового , це я і так знаю » , задумайтеся на хвилину , що з цього щодня робите саме ви ? Або доповніть список своїми « подарунками » для мозку.Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар