10 міфів про секс

Від редактора: у цій статті ми торкнемося трохи незвичайної для нас теми – теми інтимних відносин між чоловіком і жінкою. Це важлива частина нашого життя. Від того, як складаються ці відносини, залежить багато іншого: настрій, успіх у роботі і в інших справах, бажання вдосконалюватися. Саме тому ми вирішили розібратися в деяких міфах, які заважають створити гармонійний зв’язок, що приносить радість і задоволення і чоловікові, і жінці. Для того, щоб докладніше висвітлити це питання, ми запросили Алекса Мея – експерта, який переконаний: вчитися сексуальній майстерності можна, а головне – необхідно.

0d1fa4a5668adf9a9f9197a320be66d6

У сучасному суспільстві динаміка відносин чоловіка і жінки ушкоджена. Чоловіки вважають, що це не головне, і природа вже дала все, що потрібно. Жінки, не отримуючи належної емоційного підживлення від відносин, кидаються в крайнощі. Від повного ігнорування потреб свого тіла, до маніакального пошуку більш цікавого партнера. Насправді, відносини повинні бути легкими і чесними. Я розкрию для вас основні омани на тему сексу.

Любов триватиме вічно

В середньому через 1,5 року ендорфінова хвиля сходить. Дослідження мозку за допомогою новітньої технології нейровізуалізації доводять, що у закоханої людини пригнічується активність ділянок мозку, що відповідають за критичне мислення. Що, як ви розумієте, не може тривати довго, оскільки загрожує виживанню людини як виду. Але це триває досить довго, щоб закохані встигли зачати і народити дитину.

І, так як основне завдання людини як виду виконане, – природа безжально «виймає ендорфінову голку». Незважаючи на століття високих технологій, наші тіла все ще живуть інстинктами далеких предків. Згадайте початок ваших відносин. А як тепер? «Так, тоді було інакше» – відповідь багатьох.

Французький поцілунок повинен бути довгим

Правильний французький поцілунок – короткий. Це фаза тривалістю 2-3 секунди.

Як відомо, якщо язик довго висунутий, починає виділятися багато слини. А немає нічого гірше, ніж пускати слину в рот партнера. Але в цьому рідко хто зізнається – «адже в кіно показали».

Основна насолода чоловіка зосереджена в геніталіях

Чоловік здатний отримувати гостру сексуальну насолоду від ласки інших частин тіла, ніяк не пов’язаних з геніталіями. Потрібно тільки враховувати, що чутливість чоловічого тіла в рази менше, ніж жіночого. Тому і пестити його треба трохи сильніше, ніж дівчина торкалася б до себе або до іншої дівчини.

І тут мова йде не про «надбавці яскравості на 5%». Володіння техніками відрізняє жінку від інших так само, як розчинна кава в офісі відрізняється від сорту «Kopi Luwak».

Хорошим коханцем / коханкою потрібно народитися

У сексі спочатку всі нулі. Так, хтось більш чуттєвий, хтось менш. Але технічно – всі нулі. Сумніваєтеся? Спробуйте побудувати спілкування з партнером до рівня, коли ви разом зумієте обговорювати найінтимніші моменти. І в такому спілкуванні відокремте емоційну складову від яскравості фізичних відчуттів. Ви самі переконаєтеся, що значна частина взаємного задоволення заповнена саме з емоційного боку. Згадуємо пункт 1 – з великою ймовірністю це пройде.

Вчитися якісного сексу ніколи не пізно. Не важливо, в 25 років або в 50. Тільки не варто вчитися у теоретиків. Тому що теоретичні знання, з якими чоловік і жінка лягають в ліжко, про те, що в «жіночому кліторі 8000 нервових закінчень», «точка Джі знаходиться на 3 см від входу» і «при чоловічому оргазмі потрібно протискати точку 1 000 000 доларів », нічого крім головного болю обом не доставлять.

Головне – познайомитися!

Люди витрачають багато часу, сил і коштів на те, щоб познайомитися. Чоловікам у цьому плані вкрай складно. Зібратися і прийти в кафе (клуб / бар / парк – потрібне підкреслити) – одна одиниця енергії, підійти познайомитися – ще одна одиниця енергії, взяти номер телефону (якщо пощастить) – ще одна одиниця енергії, зателефонувати – ще одна. Якщо дівчина мрії в цей раз не зустрілася, то наступного дня або в наступну п’ятницю все повториться знову. І це може тривати тижні і місяці.

І ось, через час, чоловік зустрічає свою «Анджеліну Джолі», відбувається секс. У 90% випадків картина якого стандартна. А, як не дивно, дівчатам теж є з чим порівнювати. Тоді не дивуйся, чому відносини не тривають довше 3х місяців.

А якщо ти веселий, симпатичний, у тебе є почуття гумору і ти як ніхто зносить дах в ліжку – твоя «Анджеліна Джолі» нікуди від тебе вже не дінеться.

Все це стосується і дівчат, у яких ніяк не складаються особисті стосунки.

Оргазм для неї не важливий

Важливий, і ще як. Просто історія жіночої насолоди налічує всього лише десятки років.

Якщо запитати будь-яку дівчину, то у 90% була подібна історія: хлопець вже зводив її на два-три побачення, вона в передчутті близькості. А коли через 5-7 хвилин вона чує «ой, вибач» і все закінчується, вона розчаровано думає: «а як же я?»

Але перший час емоційна сторона відносин компенсує неякісний секс. А потім жінка або свідомо жертвує своїм задоволенням заради відносин, або починає думати, що вона поламана. І те й інше – непотрібні крайнощі, яких легко можна уникнути.

З порнофільмів можна навчитися сексу

Теж вельми відома омана. Порнофільми – це чистої води «entertainment», вони зняті чоловіками і для чоловіків. По них не можна навчитися якісного сексу. Інтернет взагалі повна профанація знань на тему сексу.

І ця неправильна картина сексу, коли чоловік гладить жінку, як поручень в метро, ​​а вона стогне від задоволення – переноситься в реальне життя. А в реальному житті жінку такими дотиками можна хіба що зігріти в холодний зимовий вечір. І чоловік робить невірний висновок: «мені не пощастило, вона у мене фригідна!»

Точки Джі немає

Нещодавно вчені знову довели, що точки Джі немає. Є точка Джі, немає точки Джі. Є життя на Марсі, немає життя на Марсі – науці це невідомо.

Як вчені її шукають? Спробуйте уявити процес такого наукового дослідження в більш-менш пристойному масштабі. Що відчувають жінки, які беруть участь у такому дослідженні? Напевно не збудження і не радість від перебування в кріслі фахівця. І в результаті вчений, який знає, скільки нервових закінчень в жіночому кліторі і бачив види під мікроскопом, ніяк не може знайти загадкову точку Джі!

Насправді це не точка, а ціла область. І знайти її, якщо жінка не збуджена, неможливо в принципі.

Офіційні ерогенні зони

І у чоловіків, і у жінок крім «офіційних» ерогенних зон існують невідомі, навіть нестандартні, стимуляція яких також викликає масу приємних відчуттів.

Крім того, в різні моменти сексу у жінки потужними ерогенними зонами можуть ставати зовсім «непричетні» області на шкірі, викликаючи відчуття великої інтенсивності, аж до оргазму. Наприклад, оргазм від ласки грудей, області на плечі або спині.

«Я йому дала»

Ще одна дуже поширена помилка. Якщо подивитися на значок чоловіка і жінки, то там немає ніякого «я йому дала». Чоловік – сторона, яка дає.

Але чомусь ми вже так звикли до цього словесного обороту, що вже не помічаємо його неправильного посилу.

Читайте також:Tags: , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар